Оцінка нерухомості : як не помилитися ?

 
Отож, Ви вирішили продати, купити чи застрахувати квартиру, будинок, комерційне чи виробниче приміщення. Першим кроком, який Ви здійсните, неодмінно стане визначення вартості   обєкта нерухомості.  Іншим словом, оцінка.
 
Ми пропонуємо послуги з проведення оцінки нерухомого майна. Сертифіковані фахівці компанії якісно й оперативно виконають для Вас експертну оцінку майна будь-якого обсягу та рівня складності. Фахівцями здійснюється постійний моніторинг ринку нерухомого майна у Львівській області, а особливо в регіонах: Самбірському, Старосамбірському, Турківському, Мостиському. Оцінка майна проводиться згідно з процедурами, визначеними діючим законодавством України, на підставі договору із  замовником.
 
Здійснюємо оцінку нерухомості:
 
·        комерційної (магазини, кафе, бари, офіси, готелі);
 
·        житлової (квартири, будинки, кімнати, котеджі);
 
·        виробничої (цехи, ферми, кузні і т.д);
 
·        складської;
 
·        гаражів.
 
Експертна оцінка проводиться для наступних цілей
 
Ø здійснення нотаріальних дій (купівля-продаж, дарування, спадщина);
 
Ø оформлення витягів з реєстру прав власності в бюро технічної інвентаризації (БТІ);
 
Ø прийняття управлінських рішень;
 
Ø бухгалтерського обліку (постановка на баланс, списання);
 
Ø укладення договорів оренди, застави;
 
Ø страхування;
 
Ø визначення вартості майна, яким Ви володієте.
 
Послуги по оцінці здійснюються згідно Закону України «Про оцінку майна, майнових прав і професійну оціночну діяльність в Україні» і складаються з проведення комплексу оціночних процедур і оформлення звіту про експертну оцінку, що відповідає вимогам Закону України і Національним стандартам. При визначенні вартості об’єкту оцінки враховуються всі деталі і особливості: місце розташування, фізичні характеристики, близькість чи віддаленість від об’єктів інфраструктури, площа, планування, якість опорядження і інші фактори.
 
 
Документи, необхідні для проведення оцінки:
 
·        документ, що встановлює право власності на нерухомість (свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, договір дарування, свідоцтво про право на спадщину) - копія
 
·        витяг про реєстрацію права власності – копія
 
·        технічний паспорт обєкта – копія
 
Оцінювач проводить роботи з оцінки нерухомого майна на підставі сертифікату №8617/09 суб’єкта оціночної діяльності від 3.06.2009р., виданого Фондом держмайна України.
 

Контакти: (236) 3 – 29 – 59
 
                     0673034288
 
                     e-mail: starlili@meta.ua