Про нас

Приватна Агенція Нерухомості (ПАН) заснована в 1998 році. За ці роки агенція пережила різні часи на ринку нерухомості – загального спаду і падіння ціни на нерухомість в 1998-2000 роках, шалений ріст цін в 2000-2008 роках і на кінець, знову криза і спад цін у наш час… Та не зважаючи на економічні коливання, ми твердо стоїмо на роками утверджених принципах роботи і спілкування з клієнтами: чесність, прозорість, відповідальність, принциповість.

 Головним критерієм відношення до роботи є професіоналізм та задоволення потреб клієнта.

За роки роботи ми навчилися розуміти кожного, хто звертається до нас за допомогою. Це не тільки професійний підхід до пошуку покупця, чи необхідного об’єкта, але і повний юридичний супровід клієнта – від подачі заявки і до підписання договору купівлі-продажу в нотаріуса, психологічна підтримка клієнтів невпевнених у своїх силах, чи одиноких, допомога продавцю у визначенні реальної продажної цін об’єкта, а також проведення нашим спеціалістом незалежної експертної оцінки   нежитлових та житлових об’єктів для будь-яких цілей.

Нашою метою є надання високопрофесійної рієлторської  послуги, яка гарантуватиме клієнту максимальну ефективність та безпеку при операції з його нерухомістю. Стосунки з клієнтами ґрунтуються лише на взаємодовірі, чесності і відповідальності за кожний крок.

 

Пріоритетні види діяльності:

-         продаж та оренда житлової і нежитлової нерухомості

-         експертна оцінка нерухомості

-         страхування ( життя, нерухомості, авто)

-         юридичний супровід на всіх етапах купівлі нерухомості

-         консультаційна діяльність